Днями КП “Дрогобичтеплоенерго” отримало важливу підтримку, яка допоможе підприємству налагодити безперебійну роботу в час енергетичної кризи та подавати тепло в заклади комунальної сфери – школи та садочки.
В ході реалізованого проекту нам передали потужний 60-кіловатний генератор, який стане в нагоді в разі тривалих відключень електроенергії.
Допомогу профінансувало Федеральне міністерство економічного співробітництва і розвитку Німеччини, завдяки налагодженій співпраці між містами Дрогобич та Грайфсвальд (Німеччина).
Адміністрація КП “Дрогобичтеплоенерго” висловлює щиру подяку всім, хто доклався до втілення даного проекту та отримання такої важливої в сьогоднішній час підтримки.
![](http://teplo.drohobych.net/wp-content/uploads/2023/10/WhatsApp-Image-2023-10-22-at-16.07.46-1-768x1024.jpeg)
![](http://teplo.drohobych.net/wp-content/uploads/2023/10/WhatsApp-Image-2023-10-22-at-16.07.46-768x1024.jpeg)